صادرات مواد پتروشیمی در صورت نیاز داخلی ممنوع شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز یزد
معاون اقتصادي استاندار یزد در نشست ستاد راهبري و اقتصاد مقاومتي استان گفت بر اساس دستورالعمل جديد ستاد تنظيم بازار کشور، صادرات مواد پتروشيمي انجام نخواهد شد مگر اينکه همه نيازهاي کارخانجات وابسته به اين مواد در کشور تامين شود..
دکتر زيني وند افزود: متقاضيان مي توانند در اين خصوص به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مراجعه کنند.
شایان ذکر است مواد اولیه واحدهای نساجی استان یزد که از مواد پتروشیمی تهیه می شود در هفته های اخیر به شدت نایاب و گران شده و این موضوع به رکود در صنعت نساجی استان یزد دامن زده است.
گفته می شود افزایش صادرات مواد پتروشیمی به خارج از کشور با توجه به افزایش قیمت دلار و سودآوری بیشتر آن از جمله دلایل کاهش مواد اولیه پتروشیمی در کشور و افزایش نرخ آن بوده است.

اخبار صنعت نساجی

  • Start Publishing Date
نساجی یزد

استاندار یزد با تاکید بر تلاش احیای دوباره صنعت با قدمت نساجی در استان، گفت: استان یزد ‌باید مجدداً به قطب تولید نساجی کشور تبدیل شود.

«محمود ...

55 برنامه برای واحد های صنعتی

بازار آریا - قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: 55 برنامه ویژه از سوی این وزارتخانه برای رفع مشکلات واحدهای صنعتی کشور از سالجاری اجرا می شود.
...

رایزنی مجلس برای کاهش مالیات ارزش افزوده نساجی

رئیس فراکسیون نساجی مجلس از رایزنی نمایندگان برای کاهش مالیات بر ارزش افزوده نساجی خبر داد و گفت: احتمال حذف تعرفه واردات پنبه برای حمایت از صنعت ...

چرخ های کارخانه نساجی به طلای سفید گره خورده است

قائم‌شهر - قرار بود کارخانه نساجی قائم‌شهر احیا و دغدغه کارگران کم شود اما اینک یک کارخانه با انبوهی از بدهی‌ها مانده و رونق آن به تولید پنبه و طلای ...

Load More